Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KALENDARZ NA ROK 2021
Witam Smile 

W tym roku wersje kalendarza beda dwie : cyfrowa i zwykla . 

Cyfrowa do pobrania i wydruku juz jest dostepna :

https://www.eiadesign.co.uk/product-page...ja-cyfrowa

Normalna papierowa bedzie dostepna gdzies na poczatku stycznia kiedy UK zostanie odblokowane i bedzie mozna wysylac przesylki do reszty EU .

Oczywiscie jak co roku laureaci konkursu " jeep miesiaca" dostaja kalendarze w prezencie - wysylka rozpocznie sie tak szybko jak to bedzie mozliwe . 

Pozdrawiamy i zapraszamy.

Ps. krotkie wyjasnienie dotyczace papierowej wersji kalendarza - niestety ze wzgledu na sytuacje z COVID-19 i fakt ze Poczta Polska zablokowala przesylki pocztowe pomiedzy Pl a UK , poczta brytyjska Royal Mail zrobila to samo . Tak wiec mimo ze normalne wersje kalendarzy sa juz gotowe to nie wiadomo kiedy beda mogly zostac wyslane - dlatego pojawila sie wersja cyfrowa dla tych ktorzy chca miec kalendarz na " juz " i moga go sobie sami wydrukowac lub uzywac w wersji cyfrowej . Wersja papierowa pojawi sie w sprzedazy kiedy bedzie mozliwosc jej wysylania - miejmy nadzieje ze stanie sie to na poczatku stycznia .
Odpowiedz
Jak tam? Wiadomo już coś na temat wysyłki?
Odpowiedz
(2021-01-27, 06:32 AM)kuzyn_V8 napisał(a): Jak tam? Wiadomo już coś na temat wysyłki?

Czesc - do polowy lutego mamy kompletyny lockdown zwiazany z covid-19 - dodatkowo w zwiazku z brexitem poczta zaczela doliczac dodatkowe clo i VAT do przesylek do krajow Uni Europejskiej . Bede w weekend probowal wyslac do Was kalendarze tak aby jakos uniknac tych kosztow .
Odpowiedz
Cześć!

Można jeszcze jakoś (jak) zamówić papierową wersję kalendarza 2021 ?

Thx, Pozdrawiam
Odpowiedz
Sytuacja przedstawia sie nastepujaco - na chwile obecna do dnia 8 marca mamy lockdown i nasza firma jest zamknieta . W weekend bede probowal wydrukowac kalendarze dla zwyciezcow i jakos je wyslac . Czy sie uda zobaczymy - przepraszamy za zaistniala sytuacje od nas niezalezna .
Odpowiedz
Kolejny update - jesli nie zamkna UK juz kompletnie to kalendarze powinny byc u mnie najdalej 8 lutego
Odpowiedz
Czy jest szansa kupić drukowany kalendarz z dostawa w UK ?
Odpowiedz
(2021-02-03, 06:04 PM)matee napisał(a): Czy jest szansa kupić drukowany kalendarz z dostawa w UK ?

Matee - jak tylko do mnie dotra
Odpowiedz
Kalendarze dotarly - w weekend beda pakowane i wysylane do laureatow konkursu. Mam nadzieje ze Covid nie stanie na drodze poczcie i listonoszowi .

[Obrazek: oTtRybU.jpg]
Odpowiedz
Kalendarze wyslane do :
KASZTAN
Loki87
MASZYNA
BartekV8
Robert71
Mikejunos
Norbih
kuzynV8
Odpowiedz