Tylko Jeep Klub Polska
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD - Wersja do druku

+- Tylko Jeep Klub Polska (https://www.jeep.org.pl/forum)
+-- Dział: G I E Ł D A (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-5.html)
+--- Dział: FIRMY (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD (/thread-30213.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


- Uhcok - 2012-10-29

michalf napisał(a):Regulowany panhard do WJ, jak tam idzie produkcja?
a obniżenie też będziesz motał


- WAGONEER - 2012-10-29

Uhcok ... a kto to będzie chciał Razz


- Uhcok - 2012-10-30

WAGONEER napisał(a):a kto to będzie chciał
ja akurat sam sobie wystrugałem, ale pewnie jak byś miał to takie ładne Very Happy tzn.solidne


- WAGONEER - 2012-11-03

Z nowości u mnie w ofercie - podwyższenie sworznia A-wahacza na moście do WJta

[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6286][Obrazek: album_pic.php?pic_id=6287]

Zestaw gwarantuje pełne podparcie sworznia na moście !
Nawet oryginalnie sworzeń jest wprasowany w blachę mocującą i po przykręceniu go do mostu zostaje około 5mm luzu między dolną częścią sworznia a mostem ... co powoduje że czasem sworzeń dostaje luzu i zaczyna "latać" góra-dół
Zestaw przymierzany został do kilku sworzni różnych producentów i do wszystkich pasował.
Zestaw testowany intensywnie na kilku WJtach i jak na razie wszystko OK

W komplecie są:
- podstawa pod sworzeń x 1
- tuleje dystansowe blachy sworznia x 3 + 3 śruby 10.9 + 3 podkładki
- tuleje dystansowe do obniżenia mocować przewodu hamulcowego i linek hamulcowych x 4 + 4 śruby + 4 podkładki
Komplet występuje w dwóch wersjach:
- 45mm za 69,- złotych
- 73mm za 77,- złotych


- aerk - 2012-11-03

Wagoneer pw.


- WAGONEER - 2012-11-04

Zrobiłem jakiś stan magazynowy na podwyższenia mocowań amortyzatorów na mostach do kilku modeli Jeepa.

- podwyższenia na moście przedniego amortyzatora z mocowaniem dolnym typu "motylek" do XJ ZJ TJ WJ zwane potocznie "nabojami".
Nie zalecam raczej z tyłu w TJ i XJ bo nie ustawiają się w linii prostej z amortyzatorem i mogą wyłamać się z delikatnego mocowania w karoserii !
Zestaw na 2 amorki ( tulejki + śrubki ) kosztuje - 30,- złotych

- typowe podwyższenia pod oryginalne mocowania amortyzatory do:
- ZJta na tył w dwóch wersjach do mostu D35 i D44
- WJta na tył
- TJ na tył ale tam ma bardziej za zadanie odsunąć do tyłu amortyzator od dolnej podstawy sprężyny
- JK na przód
- JK na tył ale wymaga indywidualnego docięcia / wymodelowania kątówką elementu pod oryginalne mocowanie amorka Smile

- podwyższenie na moście przedniego amortyzatora z mocowaniem dolnym typu "oczko" do XJ ZJ TJ WJ ...

- obniżenie przy karoserii tylnego amortyzatora do XJ i TJ z mocowaniem górnym typu "oczko"

- obniżenie przy karoserii przedniego amortyzatora do XJ ZJ TJ WJ z mocowaniem górnym typu "oczko"

Wszystkie w/w mocowania są w jednakowej cenie 72,- złotych za komplet na dwa mocowania.

[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6156][Obrazek: album_pic.php?pic_id=6157]


- aerk - 2012-11-12

Dzisiaj odebrałem wahacze dolne, górne oraz panharda do XJ, i co tu dużo mówić:
dokładnie zapakowane, jakość wykonania na najwyższym poziomie, oczywiście górne ze śrubą rzymską co bardzo ułatwia regulacje, wyglądają na bardzo wytrzymałe, kontakt i porady techniczne w cenie Git , wkrótce montaż i testy w terenie Very Happy


- michalf - 2012-11-13

A jak tam panhard do WJ? Jest w planach? Mój wymaga wymiany tulej, a z chęcią bym przygarnął regulowany Smile


- WAGONEER - 2012-11-13

michalf W tym tygodniu prototyp będę przymierzał do Jeepa ... czyli widać światełko w tunelu Razz


- mariuszjeep - 2012-11-29

WAGONEER, wieszaki resora zamontowane Kciuk Góra
potrzebne wachacze XJ przod masz dostepne ?????
jak cos to PW


- WAGONEER - 2012-11-29

michalf

GRATULUJE !!! Zostałeś wybrany z pośród użytkowników WJ'ków do przetestowania mojego nowego hiper-biper regulowanego, wzmacnianego z pręta 30mm ciętego ... przedniego drążka TrackBar !
... jest Pan zainteresowany Question Jeśli tak to proszę o pilny kontakt pod numerem mojej specjalnej info linii - 502 102 502 w celu osobistego w pełni świadomego potwierdzenia ... w co się pakujesz na własne życzenie Exclamation
... jeśli nie jest Pan zainteresowany moją propozycją to ... się Pan WJpchaj dalej na rozje...nym starym drążku Exclamation

... pozdrawiam !

Wink


- slepywilk - 2012-11-29

WAGONEER napisał(a):Zostałeś wybrany z pośród użytkowników WJ'ków
cóż za dbałość o klienta, wyróżnienia, konkury, nagrody Git

WAGONEER napisał(a):... jest Pan zainteresowany
WAGONEER napisał(a):w pełni świadomego potwierdzenia ... w co się pakujesz na własne życzenie
przekazanie towaru będzie poprzedzone klauzula odpowiednia LOL


- mariuszjeep - 2012-12-01

WAGONEER,
wachacze gorne doszly wysylka superexpresowa Kciuk Góra Kciuk Góra
za kilka dni zastepne zam bedzie


- WAGONEER - 2012-12-01

michalf Dostałem dwa drążki prototypowe. Zamontowałem jeden do swojego WJta i byłem wczoraj na testach.

Drążek wyjściowo ma wymiar fabrycznego.
Ja u siebie mam około 1.5" bo przód stoi na OME - wykręciłem końcówkę o 4mm żeby go idealnie ustawić.
Drążek jest tak wyprofilowany i zrobiony z pręta 30mm że przy max dobiciach uderzył mi w dekiel mostu przy jakimś mocniejszym wyskoku - specjalnie żeby to sprawdzić wyjąłem całkowicie odboje z przodu !
Dzisiaj zamontuje 2" obniżenia do przednich odbojów i zobaczę jak to się będzie zachowywało.
Dodatkowo zrobię pomiar dla 4" i 6" liftu żeby sprawdzić czy drążek powinien występować w dwóch długościach.

Ten drążek dla Ciebie wyśle koło środy bo muszę go jeszcze pomalować i sprawdzić po nim pasowanie tulejek poliuretanowych.


- mariuszjeep - 2012-12-03