Tylko Jeep Klub Polska
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD - Wersja do druku

+- Tylko Jeep Klub Polska (https://www.jeep.org.pl/forum)
+-- Dział: G I E Ł D A (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-5.html)
+--- Dział: FIRMY (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD (/thread-30213.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - WAGONEER - 2014-11-07

(2014-10-31, 11:08 PM)Tomp napisał(a): Czy do panharda z unibolem przy ramie do tj jest też dostępne mocowanie unibola do ramy?

Czy da radę zdjęcia zaktualizować bo nic się nie wyświetla.

... ??? ... zadzwoń Smile

... dostałem się do zdjęć ze starego forum z albumu ale niestety nie da się podmienić adresów ... nie wyświetlają się Muszę wszystko gdzieś przenieś i powpisywać całkiem nowe adresy Wiem że ten pierwszy post bez fotek jest taki bez wyrazu ... mało przekonujący Sad


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - dukat76 - 2014-11-07

pw poszło Very Happy


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - agmar - 2014-11-09

witam potrzebuje jeden duży unibol do sierżanta zamiast sworznia znajdzie się coś ?


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - Whiteman13 - 2014-11-12

A czy są dostępne mocowania amortyzatorów tył ( góra ) do WJ ?
po lifcie 2'' nie mogę sobie poradzić ze stukaniem amortyzatorów i dogrzebałem się wkońcu do tematu, że to może być wina mocowań. śruby te górne wymieniłem na nowe i dalej mam to mega wkurzające stukanie.

EDIT

Ok. Ogarnięte już. Dzięki za pomoc Smile


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - Tomay - 2014-11-13

pw poszło


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - stopiw - 2014-11-23

Wagoner powstawiaj fotki na nowo bo po reformie nie widać chyba że ino ja nie widzę ale odsyłam ludzi do ogłoszenia i marudzą


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - WAGONEER - 2014-11-24

Wszystko na nowo muszę powrzucać ... adresy ze starego forum nawet po aktualizacji nie działają Sad ... w tym tygodniu posiedzę kilka nocy i temat odświeżę ... mam nadzieje


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - kamilkowal - 2014-11-29

Witam. Koledzy czyje się w obowiązku do udzielania bezpłatnej reklamy dla Sebastiana, poniżej wyjaśnię czemu. Od prawie trzech lat jestem posiadaczem WJ, w planie był lift ale albo brakowało czasu albo priorytetem były inne wydatki, aż do teraz. Kilka dni temu wybór padł na Wagoneera, ponieważ stosunkowo blisko i dużo pochlebnych opinii na forum, oddałem samochód w Jego ręce mimo, że nigdy nie widziałem na żywo jakości Jego "produktów". Po trzech dniach Jeepa odzyskałem z liftem na podkładkach 2' (plus cały zestaw do liftowania) oraz sprężynami z crd i innymi nowymi częściami zawieszenia. W sumie Jeep poszedł w góre 8,5 cm i nareszcie wygląda jak sam. terenowy a nie combi. Od tego momentu to jest inne auto, lepiej się prowadzi, nie myszkuje po drodze i jedzie swoim pasem przy wyższych prędkościach. Micha się cieszy jak patrze na niego i szukam powodu żeby się gdzieś przejechać, dowiedziałem się również jak można ubrudzić nogawkę spodni o próg wysiadając, po pierwsze  jeździe po lesie. Dla wszystkich którzy w planie mają jakieś modernizacje w swoich autach polecam usługi Sebastiana, ponieważ jest to człowiek posiadający dużą wiedzę, doświadczanie i pasję w tym co robi. Potrafi doradzić, zasugerować jaką dobrać elementy zawieszenie konkretnie pod danego użytkownika, czy ma być trwale, komfortowo czy ładnie. Uważam, że koszty usług i części też są bardzo przystępne. Na koniec było moje miłe zaskoczenie ponieważ nie miałem jak odebrać Jeep, Seba dostarczył mi do 50 km pod dom bezpłatnie. Dlatego tak jak wyżej pisałem czyje obowiązek  aby go zareklamować, ja jestem póki co zadowolony z wydanych pieniędzy u Sebastiana i proszę nie traktować tego jako wazeliniarstwo. W razie pytań 694-807-317 Pozdrawiam.


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - WAGONEER - 2014-12-07

Takie "podbicie" tematu to ja rozumiem Git

... bardzo się cieszę że wszystko OK Smile

[Obrazek: aa84b966c8b505b4gen.jpg][Obrazek: e1815e7e2c7a34b5gen.jpg]


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - kupliniak - 2014-12-16

Witam, poproszę ( 2szt ) przednich wahaczy górnych ( mocowanie oczko-widełki ) z tulejami poliuretanowymi do WJ-ta + tuleje poliuretanowe na most, adres prześle sms-em, pozdrawiam


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - zuzu - 2014-12-17

(2014-09-11, 09:30 AM)WAGONEER napisał(a): Zestaw podstawowy na poliuretanie do liftu na 2" do WH / XK

A będzie może zestaw do liftu 1"?


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - stopiw - 2015-01-17

no towar górna półka i co ważne odsyłam ludzi a Seba umie im wyjaśnić co jak z czym i dla czego


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - POWERIRON - 2015-01-17

witam. Poszukuję obniżenia przedniego panharda do zj 97r. 5,2l


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - stan731 - 2015-01-18

 Do tj 2000r potrzeba Łączniki stabilizatora rozpinane lift 2cale


RE: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD i nie tylko :) - WAGONEER - 2015-01-24

(2014-12-17, 12:58 PM)zuzu napisał(a):
(2014-09-11, 09:30 AM)WAGONEER napisał(a): Zestaw podstawowy na poliuretanie do liftu na 2" do WH / XK

A będzie może zestaw do liftu 1"?

Niestety nie.