Tylko Jeep Klub Polska
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD - Wersja do druku

+- Tylko Jeep Klub Polska (https://www.jeep.org.pl/forum)
+-- Dział: G I E Ł D A (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-5.html)
+--- Dział: FIRMY (https://www.jeep.org.pl/forum/forum-28.html)
+--- Wątek: Części do liftów - made by WAGONEER WORLD (/thread-30213.html)



- WAGONEER - 2012-10-08

Legion Montaż takiego liftu w WJcie trwa około 3-4h jak ma się dobre warunki do demontażu sprężyn ( ściągacze / podnośnik ).

Tylne mocowania / przedłużenia amorków na moście miały prawo nie pasować dla tego że jeszcze te dedykowane do WJta nie weszły do sprzedaży Te które zostały zamontowane były prawdopodobnie od ZJta ... a to wymagało modyfikacji otworów na wieszaku ... ale nie oryginalnych na moście !!! O ile pamiętam ostrzegałem o tym Winia albo Ciebie bo to dość istotna sprawa była

To o ile podniósł się do góry przód ? ... jak wysyłam podkładki na 2" to jak ktoś sobie życzy dodatkowo przedłużki amorków fabrycznych / "naboje" to też mają 2" - dobija amortyzator czy odbój na moście ??? Czy odboje przednie zostały też obniżone ???


- Legion - 2012-10-10

WAGONEER napisał(a):Legion Montaż takiego liftu w WJcie trwa około 3-4h jak ma się dobre warunki do demontażu sprężyn ( ściągacze / podnośnik ).

Tylne mocowania / przedłużenia amorków na moście miały prawo nie pasować dla tego że jeszcze te dedykowane do WJta nie weszły do sprzedaży Te które zostały zamontowane były prawdopodobnie od ZJta ... a to wymagało modyfikacji otworów na wieszaku ... ale nie oryginalnych na moście !!! O ile pamiętam ostrzegałem o tym Winia albo Ciebie bo to dość istotna sprawa była

To o ile podniósł się do góry przód ? ... jak wysyłam podkładki na 2" to jak ktoś sobie życzy dodatkowo przedłużki amorków fabrycznych / "naboje" to też mają 2" - dobija amortyzator czy odbój na moście ??? Czy odboje przednie zostały też obniżone ???


ok czyli 4 montaz no i obrobka tych zawiasow to pasuje. a z przodu jeszcze nie wiem maja sprawdzic na jutro to napisze ale raczej odboj bym stawial bo grubo dobija a nie jak pretem amorka


- gariel - 2012-10-10

potrzebuję regulowane Drążki Track Bar do ZJ przedni oraz tylny znajdzie się coś? Very Happy


- WAGONEER - 2012-10-11

Legion, ... to daj znać co się dzieje najlepiej zadzwoń Smile

gariel, Przedni mam od ręki. Tylnego nie mam w produkcji


- mariuszjeep - 2012-10-14

hej
ja bede potrzepowal gorne wachacze do xj ale to sie zdzwonimy jak do polski dojade


- WAGONEER - 2012-10-14

mariuszjeep ok Smile ... szerokości Exclamation

[ Dodano: 2012-10-17, 10:47 ]
SMC ... ktoś ma z tym kolegą jakiś kontakt ??? Dawno się nie legował / telefon wyłączony ... a kasy za ten zestaw do ZJta jeszcze chyba nie dostałem bo miał wiele koncepcji jak ma mi je "przekazać" Sad

Skończy się wysyłanie paczek bez wpłaty na konto albo bez pobrania / wydawania samochodów bez uregulowania należności ... Evil or Very Mad


- kudlaty1977 - 2012-10-17

Sebastian, jeszcze raz wielkie dzięki za ekspresową wysylkę! Rock
Wahacze wykonane SUUPER!!! Raca

Teraz mam już pełen komplecik Mr. Green


- baranina3 - 2012-10-18

Poproszę na PW o cenę podkładek do liftu 2'' WG 2.7 crd


- WAGONEER - 2012-10-18

baranina3 ... po co na PW - ceny nie są tajemnicą Wink

Pełny komplet podkładek i obniżeń odbojów do 2" liftu do WJ kosztują - 480,- złoty - komplet obejmuje:
- 2 x przednia podkładka na 2"
- 2 x tylna podkładka na 2"
- 2 x obniżenie górnego mocowania tylnego odboju + 2 śruby
- 4 x obniżenie górnego mocowania przedniego odboju + 4 śruby

[Obrazek: album_pic.php?pic_id=2919]

Jak byś montował ten zestaw do fabrycznych amortyzatorów to komplet podwyższeń na przód i tył kosztuje dodatkowo 100,- złoty.


- oscar - 2012-10-18

WAGONEER napisał(a):mariuszjeep ok Smile ... szerokości Exclamation

[ Dodano: 2012-10-17, 10:47 ]
SMC ... ktoś ma z tym kolegą jakiś kontakt ??? Dawno się nie legował / telefon wyłączony ... a kasy za ten zestaw do ZJta jeszcze chyba nie dostałem bo miał wiele koncepcji jak mam mi je "przekazać" Sad

Skończy się wysyłanie paczek bez wpłaty na konto albo bez pobrania / wydawania samochodów bez uregulowania należności ... k...a Evil or Very Mad

sebastian z SMC interesow sie nie robi kazdy co probowal robic z nim jakiegos dila jest w plecy to zwykly oszust na forum jest juz pod kolejnym nowym nickiem


- MłoteK 75 - 2012-10-19

Potwierdzam wiem coś na ten temat choć mnie nie naciągnął Evil or Very Mad


- WAGONEER - 2012-10-19

Tematu nie zaśmiecamy "śmieciami" - założyłem nowy temat TUTAJ


- powiat - 2012-10-19

oscar napisał(a):oszust na forum jest juz pod kolejnym nowym nickiem
jak znasz nowy nick to napisz aby przestrzec przed nim innych


- suchorz - 2012-10-21

Lift 2,5" do ZJ założony, pasował idealnie. Git


- gariel - 2012-10-21

mam pytanko o co chodzi z tymi wachaczami z unibolami, jakie są plusy zastosowania ich? na jakiej zasadzie to działa czy są lepsze od z tulei poliuretanowych? nie wiem bardziej wytrzymałe? bardzo prosił bym o wytłumaczenie mi zastosowania, oraz plusy i minusy różnicy miedzy tulejami gumowymi z tulejami poliuretanowymi a tymi na unibolach