Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Wagonner dziękuje za poliuretany do mostu do mojego xj doszły tak jak mówiłeś z Deutera. Pozdrawiam
Odpowiedz
WAGONEER napisał(a):Hunter_jacek ... dostałeś te tulejki ?
Nie dostałem. Może Ci uciekło, bo to następne 4 sztuki tulejki (na przód do amorów RC 3,5"). Tamte założyłem na tył. Very Happy
Odpowiedz
Z innej, beczki. Polecam bardzo Wagoneera. Druga tranzakcja i wszystko wzorowo Smile
Odpowiedz
Sebastian pamiętasz o moich wahaczach przednich do wjota unibolami + z tulejami poliuretanowymi? Rozmawialismy telefonicznie
Odpowiedz
grzegorz wj Pamiętam Smile

[ Dodano: 2014-04-10, 12:51 ]
Hunter_jacek, Do RC to te z kołnierzami ( proste oczko amortyzatora ) ???

JAK NIE ODPISUJĘ / PW wiszą w skrzynce "do wysłania" TO DZWONIĆ !!!
Odpowiedz
Odpowiedz
UUUP
Odpowiedz
Czy wahacze dolne z pełnymi tulejami gumowymi do XJ są dostępne od ręki? PW
Odpowiedz
Hej
Polibusze do panharda regulowanego z ori wymiarami do ZJta przedlift przód/tył ? Jest jakiś wybór ?
Poprzednie przeżyły 3 latka więc chyba nieźle jak na parchowe mosty i tak ciężkie auto.
Odpowiedz
paranoic_killer - dostępne od ręki.

Amper - tak jak rozmawialiśmy ... jak w T&S było wszystko składane to trzeba dorobić tulejki na +1.5mm i powinno dalej jeździć 3 lata - puki poli nie popęka albo kołnierze się nie poniszczą Smile
Odpowiedz
WAGONEER napisał(a):paranoic_killer - dostępne od ręki.

Amper - tak jak rozmawialiśmy ... jak w T&S było wszystko składane to trzeba dorobić tulejki na +1.5mm i powinno dalej jeździć 3 lata - puki poli nie popęka albo kołnierze się nie poniszczą Smile

Dokładnie tak robimy, ewentualnie oczka trochę przemaluje żeby było jeszcze ciaśniej. Jedna tulejka wyrobiła śrubę chyba bo ma wew. Luz. Thx za konsultacje.
Odpowiedz
Odpowiedz
WAGONEER, Wahacze na tył do ZJ dojechały. mhmhmmm - SOLIDNA ROBOTA!
Odpowiedz
Wagoneer

zrób mi ofertę na 2,5" do xj
dzięki i czekam na PW
Odpowiedz
rpka ... graty poleciały ... reszta na PW Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości