Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Cześć,
Rozmawialiśmy niedawno o przednich wahaczach do mojego WG, tylko były w produkcji. Jak już są dostępne to wziąłbym komplet 4 przednich wahaczy z tulejami poliuretanowymi + zestaw 2 tulei poliuretanowych do montażu na moście w mocowaniach górnych wahaczy. Daj jakieś info o cenie z rabatem Smile i nr konta na PW.

Mam lift zrobiony na ok. 3". Sprężyny CRD + podkładki 2" + przednie amory do liftu. Zastanawiam się też nad podwyższeniem sworznia A-wahacza na moście, tylko nie wiem która wysokość będzie dla mnie dobra.

pozdr.
kasza
Odpowiedz
Siemka Smile
Będę potrzebował regulowanego panharda do mojego jeep WG 4.7. Czy oprócz przedłużków amorów oraz podkładki pod a-wahacz będę coś jeszcze potrzebował (lift 3")?

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Witam
Potrzebowalbym sama główkę wahacza z gwintem wewnętrznym chyba 24?
Odpowiedz
PROMOCJA -10% obowiązuje do końca miesiąca października ... tak dla informacji Smile

LVCA Nie posiadam takich końcówek
Odpowiedz
Witam!
Czy są dostępne łączniki stabilizatora lift 2 cale do JEEPa ZJ 5.2 97r? Czy komplet zawiera tulejki i śruby montażowe? 
Pozdrawiam  Very Happy
Odpowiedz
Wagoneer. Pisałem do Ciebie SMSy w sprawie wyceny pangarda + paru rzeczy do liftu. Niestety nie otrzymałem jeszcze żadnej odpowiedzi Sad
Odpowiedz
Very Happy Witam!

Potrzebuje taki zestaw do WG 2001 4,7 benzynka
Nowy kompletny zestaw do podniesienia zawieszenia w WJcie o 2" na podkładkach poliuretanowych z rozszerzeniem o kilka nowych elementów 
- 2 x przednia podkładka poliuretanowa na 2" 
- 2 x tylna podkładka poliuretanowa na 2"
- 2 x obniżenie górnego mocowania tylnego odboju + śruby
- 4 x obniżenie górnego mocowania przedniego odboju + 2 komplety śrub do silnika V8 i diesla
- komplet do podwyższenia A-wahacza na moście + komplet do obniżenia mocowań przewodów hamulcowych i linek hamulcowych na tylnym A-wahaczu
- komplet do podwyższenia mocowań amortyzatorów na przednim moście
- komplet do podwyższenia mocowań amortyzatorów na tylnym moście.
Jaka cena z przesyłką
Pozdrawiam Tomasz
Odpowiedz
Siema...masz to jeszcze w ofercie?


"NOWOŚĆ" - kompletny zestaw do podniesienia zawieszenia w ZJcie na 2.5"

[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6167]

W zestawie znajdują się ( od góry na fotce ):
- podkładki pod przednie sprężyny x 2szt
- odboje przedniego zawieszenia przykręcane na dole do mostu w sprężynie x 2szt
- "naboje" / tulejki do podniesienia mocowanie przedniego amortyzatora x 4szt
- podkładki pod tylne sprężyny x 2szt
- obniżenia tylnych odbojów x 4szt
- przedłużenie prowadzeń górnych przy karoserii do osadzenia sprężyn tylnych - 2 tulejki + 2 metalowe dekielki do karoserii
- podwyższenia tylnych amortyzatorów na moście x 2szt

Zestaw naturalnie ze wszystkimi śrubkami / nakrętkami / podkładkami bardzo dobrej jakości i wytrzymałości

Cena w/w kompletu 550,- złoty
Odpowiedz
WSZYSTKO DOSTĘPNE Z OFERTY ! ! !

W przypadku kontaktu telefonicznego jestem w stanie tego samego dnia naszykować i wysłać paczkę !

502 102 502 ... jak by ktoś nie znał mojego numeru Razz
Odpowiedz
Polecam kolegę jak nie wiem co Smile Zamówione wahacze i takie tam przyszły bardzo szybko i do tego zapakowane bardzo oryginalnie SmileSmileSmile Tylko jak ktoś ma ciśnienie na części to rzeczywiście polecam telefon Wink
Odpowiedz
Dokładnie tak jak piszę kasza79 Smile
Odpowiedz
Podpiszę się pod słowami kasza79 na temat Sebastiana. Kontakt telefoniczny, tego samego dnia wysyłka i za dwa dni wahacze u mnie. Towarek pierwsza klasa, bardzo solidne. Polecam Wink
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2017 Wink

Można by jakąś promocję uskutecznić z tej okazji Very Happy

Drążek TrackBar przedni regulowany na poli z wymienną końcówką do XJ MJ ZJ TJ LJ - cena 430,- NOWA cena 390,-

Drążek TrackBar przedni regulowany na poli do WJ + zestaw obniżeń przednich odbojów - cena 450,- NOWA cena 350,- !!!

Co Wy na to ? Very Happy

W razie pytań DZWONIĆ 502 102 502  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  !  ...  ! Razz
Odpowiedz
Seba a regulowany panhard do xj ale angola zrobisz?
Odpowiedz
A sprzedasz ich "kilka" w UK ??? ... to zrobię Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości