Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
#31
Odpowiedz
#32
Wysyłki już w realizacji !
Odpowiedz
#33
Przesyłka doszła, piękny prezent na 8 marca LOL
Odpowiedz
#34
Sebastian PW Smile
Odpowiedz
#35
UWAGA - w TrackBar'ach z aktualnej partii została zastosowana końcówka Crown i dodatkowo po za nakrętką koronową dodawałem
- nakrętkę 1.25 x 12.50 z teflonem ( niklowana z białym teflonem ) - okazało się że nakrętki są produkcji CHINA i przy próbie mocnego dokręcenia końcówki do mocowania na karoserii w nakrętkach zrywa się gwint

W poniedziałek powinienem mieć już inne nakrętki - wyślę od razu każdemu pocztą Exclamation
Odpowiedz
#36
graty doszły. wszystko naprawde wyglada dobrze i solidnie. zobaczymy jak na samochodzie sie sprawdzą Rock
Odpowiedz
#37
Jak ktoś będzie miał jakieś uwagi / pytania w kwestii części które otrzymał to od razu do mnie dzwońcie Smile
Odpowiedz
#38
Pilnie zakupie i odbiore osobiście ,przednie podkładki pod springi do ZJta 2"
Odpowiedz
#39
WAGONEER,

potrzebuje do ZG:

-track bar przod regulowany
Odpowiedz
#40
PASI, stpcinek - PW poszło !

Milimetr221 - masz już ???

TYPHOON - dzisiaj wysyłam Smile

matee - dzisiaj wysyłam ... jak mi adres podasz Razz
Odpowiedz
#41
WAGONEER, jeszcze laczniki stab. tyl RE- tylko zeby pasowaly do ZJ 4,5"- najlepiej rozpinane <geronimo>
Odpowiedz
#42
mam wszystko git Kciuk Góra
Odpowiedz
#43
WAGONEER napisał(a):Podkładki zawieszeń

6 lat temu toczyłem podkładki do XJtów z wałka stalowego 110mm - jedna podkładka ważyła około 1.5kg Neutral ... dla zmniejszenia wagi robiło się bardzo drogie z aluminium Sad ... teraz do tych celów używa się czarnego poljamidu - łatwy w obróbce, nie rdzewieje, nie utlenia się, nie zgniata ... generalnie wykorzystany do wykonania podkładek jest super ... nigdy nie miałem żadnej reklamacji.

zamówiłem,kupiłem, zamontowałem...

POLECAM!!!

i do tego infolinia techniczna Wink
Odpowiedz
#44
sms wysłany Cool
Odpowiedz
#45
WAGONEER, wachacze,panhard,laczniki dotarly Git Wygladaja pancernie i super solidnie Git

Dzisiaj montaz Mr. Green
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości