Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
#76
Nie No po prostu stwierdzam fakt. Widziałem tydzień temu WG K9 naprawde dobrze zrobiona robota. Aż normAlnie mi sie lza w oku zakrecila no jak spojrzalem na WG.
Odpowiedz
#77
Nie wiem czy K9 rozwiązał jakoś problem skrzypiących polibuszy w wahaczach ... Trafiła mu się "wadliwa" seria akurat ... i osobiście nie byłem z tego zadowolony, że tak ode mnie wyjechał Sad
Odpowiedz
#78
WAGONEER, chyba.prxestalo mu skrzypiec bo ja bynajmniej nie slyszalem nic niepokojacego.

Ja u siebie w XJ mam twoje wahacze i podkladki pod sprezyny i jestem zadowolony niezmiernie.
Odpowiedz
#79
Flame ... poszło na PW - wyślę dzisiaj listem Smile
Odpowiedz
#80
Amortyzatory 4 x do XJ lift 6" masz naagazynie moze? Albo 2x na przod również 6 cali?
Odpowiedz
#81
mcdziubek napisał(a):Amortyzatory 4 x do XJ lift 6" masz naagazynie moze? Albo 2x na przod również 6 cali?

mcdziubek nie udała się dopasować tych IVECO/Jelcz ?
Odpowiedz
#82
Barus, Dalo rade z tylnymi Jelcza tam nie ma problemu.

Natomiast przednie Iveco maja tak grube ucho ze musialem dorobic sobie mocowanie z profiku 60x60mm i skrecilem wszystko na sruby. Wyskosc mocowania z profilu zabiera mi 10cm pracy amorka na sciskanie. Okazalo sie ze gdy auto stoi w spoczynku to mozliwosc scisniecia amorka wynosi tylko 12cm a w skok na rozciagniecie amorka.jest ogromny.

Wczesniej widzialem.tu ze Seba mial na stanie jakies amorki do.XJ ale chyba poszly bo.zrobil updste pierwszego.postu.

Zanim.zamowie cokolwiek to.zrobje.test wykrzyzu na.tych Iveco.
Odpowiedz
#83
WAGONEER napisał(a):Jeep Cherokee XJ 6.5" - zmodyfikowane zawieszenie RE6200

Możesz mi podesłać orientacyjną cenę takiego zawieszenia razem z montażem na pw?? Git
Odpowiedz
#84
Temat do ogarnięcia ... ale dokładnej ceny Ci nie podam teraz ... możesz nastawiać się na kwotę powyżej 5000,- złoty !

Ostatnio wyjechał na 7.5" XJ Metal Pasji ... wyszedł rewelacyjnie ale nie oszczędzałem !

[ Dodano: 2012-06-27, 13:40 ]
[size=xx-small8]WPROWADZAM NOWE CENY NA ZESTAWY NAPRAWCZE WAHACZY I NIE TYLKO Z POLIURETANU[/size]

Zestaw naprawczy wahaczy RE3705 - najpopularniejszych z firmy RubiconExpress z przewężeniem z obu stron. Cena kompletu - 180,- złoty
[size=xx-small8]NOWA CENA 166,-[/size]
- 8 połówek poliuretanowych
- 4 stalowe ocynkowane tuleje
[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6006][Obrazek: album_pic.php?pic_id=6023]

Zestaw w/w tulei do moich wahaczy dolnych ( na 2 wahacze ) - 160,- złoty
[size=xx-small8]NOWA CENA 144,-[/size]
[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6007]

Gumki w oczka amortyzatorów - 12,- złoty - 1szt "bałwanka" + 1 tulejka stalowa
[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6005]

W ofercie również zestawy do:
- wieszaków resorów mojej produkcji [size=xx-small8]NOWA CENA 60,-[/size]
- wieszaków resorów RubiconExpress [size=xx-small8]NOWA CENA 66,-[/size]
- resorów RubiconExpress [size=xx-small8]NOWA CENA 155,-[/size]
- wahaczy RC do XJta ( stara i nowa generacja ) [size=xx-small8]NOWA CENA 166,-[/size]
- wahaczy RC do WJta ( cena za jedną stronę - 1pin )[size=xx-small8]NOWA CENA 44,-[/size]
- drążka TrackBar mojej produkcji i RE [size=xx-small8]NOWA CENA 33,-[/size]

Zestaw montażowy do mocowania amortyzatorów tylnych przy karoserii do WJta ( na dwie strony ) - 45,- złoty
- 2 x tulejka
- 2 x tulejka z prowadzeniem
- 2 x gumka "bałwanek" w oczko
[Obrazek: album_pic.php?pic_id=6024]
Odpowiedz
#85
WAGONEER napisał(a):[size=xx-small8]WPROWADZAM NOWE CENY NA ZESTAWY NAPRAWCZE WAHACZY I NIE TYLKO Z POLIURETANU[/size]
Git Info z danymi do wysyłki tulei wahacza do :ZJ: zj poszło sms-em Very Happy
Odpowiedz
#86
kupiłem ślicznego Xj i ma robić jako bulwar Mr. Green ale trochę siedzi...

masz podkładki 1 cal/poliuretan/ i wieszak resorów ma 1,, ...rozumiem ,że w takim wypadku nic więcej
nie trzeba ruszać bo to chyba bardziej przywrócenie orginału niż lift LOL
Odpowiedz
#87
DEMOXJ

- podkładki przednie 1" mam ale tylko z poliamidu
- wieszaki mam ale +1.44"

... jak się mają resory w tym XJcie ? Bo jak założysz te przedłużone wieszaki to na mocniejszych "dziurach" może Ci strzelić któraś laga Sad
Odpowiedz
#88
Pytanie -> Unibole do wachaczy RC robisz? Smile mam tam zwykłą tuleję, ale trzeba by było założyć kulę -> tak jak to miało miejsce w oryginale Smile

wachacze dolne przednie regulowane od RC X-flex'a
Odpowiedz
#89
WAGONEER napisał(a):Nie wiem czy K9 rozwiązał jakoś problem skrzypiących polibuszy w wahaczach ... Trafiła mu się "wadliwa" seria akurat ... i osobiście nie byłem z tego zadowolony, że tak ode mnie wyjechał Sad

Nie rozwiązał i jak nie słucham muzy to przemawiają do mnie okrutnie Confused najgorzej chyba w zimie .. Neutral

mcdziubek napisał(a):chyba.prxestalo mu skrzypiec bo ja bynajmniej nie slyszalem nic niepokojacego.
na otwartym CutOucie nie miałeś prawa LOL
Odpowiedz
#90
Flame ... jest jedna firma w Polsce co ma zestawy naprawcze do tych Uniboli ... ale taki zestaw podobno kosztuje tyle co moje nowe wahacze

K9 ... za "cierpienie" które Ci "zafundowałem" masz u mnie nowy zestaw czerwonych poliuretanów ... tych nie skrzypiących, gdzie wysłać Question
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 41 gości