Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 3.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Części do liftów - made by WAGONEER WORLD
Siema,
Mam wk po lifcie na podkładkach, jednak zakres pracy amorów jest inny. Czy masz może podwyższenia pod amortyzatory tylne ?? Coś takiego jak masz do WJ`ta.


Pozdro,
Odpowiedz
DZWONIĆ ! ! ! ZAROBIONY JESTEM ... nadrabiam zaległości po JEEParty !

Arminko - potrzebujesz jeszcze te części ?

Boczo chyba już rozmawialiśmy przez telefon.

Włodar zadzwoń !
Odpowiedz
Siemanko.
Mam ZJ Polift 4.0 . Auto ma lift 2,5" na podkladkach. Co chwile stukaja mi laczniki stabilizatora, forum polecilo mi twoje produkty.
Ktore z ponizszych beda idealne do mojego jeepa przy lifcie 2,5" , aha, cena jest za komplet czy sztuke?

- przód XJ / ZJ / TJ do liftu 3.5" ( wymiar łącznika 150mm + widełki 40mm ) - 210,- brutto
- przód XJ / ZJ / TJ ( 190+40mm) - 215,- brutto
- przód XJ / ZJ / TJ ( 230+40mm) - 220,- brutto

Pozdrawiam
Wojtas
Odpowiedz
... "stukaja mi laczniki stabilizatora" ... coś mi to podejrzane A jakie masz amortyzatory do tego liftu zamontowane ? Jak chcesz dokładniejszej i SZYBKIEJ informacji to bardzo proszę zadzwoń do mnie ! 502 102 502
Odpowiedz
Bede dzwonil. Dzieki
Odpowiedz
URLOP OD 1 SIERPNIA DO ... ODWOŁANIA :p
Odpowiedz
napisz proszę kiedy odwołujesz Smile
Odpowiedz
Jak już wrócisz, to napisz Ty mi, czy masz do WJ wahacze tylne regulowane, obniżenie przednich wahaczy i regulowanego panharda? Tudzież jakiś inny patent na panhard do 4 cali?

Pzdr
Odpowiedz
URLOP ODWOŁANY

Jaek37 - mam wszystko ... DZWOŃ !
Odpowiedz
Napisz mi czy może ruszyłeś z tematem ! drążka panharda do TJ na tył oczywiście regulowany ?
Odpowiedz
(2016-08-17, 05:32 PM)G-R-Z-E-Ś napisał(a): drążka panharda do TJ na tył
też jestem zainteresowany Smile
Odpowiedz
No to ruszę z tematem Smile
Odpowiedz
Więc ruszaj z tematem bo potrzebuje na tył regulowanego panharda ! Tylko pamiętaj o takiej dobrej regulacji np od 0 do 6 liftu . Bo mam już od ciebie przedłużkę wspawaną na tyle Wink
Odpowiedz
Cześć, potrzebuję na pilnie Very Happy podwyższenie sierżanta do WJ do liftu 2" -  ten o wys. 45 mm chyba będzie ok, plus komplet do obniżenia mocowań linek na sierżancie, plus obniżenia odbojów przód i tył komplet - da radę?
Odpowiedz
Pewnie ... wszystko na miejscu. DZWONIŁEŚ ? 502 102 502 Jutro mogę Ci wysłać !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości